| MikeyZ a întrebat:

ma joc Gta5 pe pc de 1 an si m-am apucat si de online am yacht si 18 masini deci ma joc de ceva vreme dar nu stiu cum am facut din setari sa nu mai apara pe harta steagurile si stelutele albastre sa fiu eu hostul ca ma enerveaza cand unii dau custom vehicles off stie cineva din ce setari fac sa apara din nou pe harta cursele si misunile cu albastru dau funxa daca metoda a functionat

1 răspuns:
| Huzker a răspuns:

Cauta prin settings am avut aceeasi problema sper ca te-am ajutat big grin