| ExTaSy16 a întrebat:

ma joc pe telefon boom beach si pe contul de google am deja salvat un joc, insa doresc sa salvez jocul prezent pe acelasi cont de google insa nu stiu cum sa il sterg pe cel vechii, stie cineva? sad

2 răspunsuri:
| AlexL28 a răspuns:

Cum adica ai deja salvat un joc? daca conectezi boom beach la play games ti se va salva progresul indiferent daca mai ai si alte jocuri conectate. Ca sa deconectezi un joc/aplicatie de la contul tau Google intra in aplicatia setari google la aplicatii conectate.

| alinush92dej a răspuns:

Am aceeasi problema doar ca eu am urmat pasi lui AlexL28 si cand intru in joc si vreau sa ma loghez cu contul de google imi spune sa ii dau load la level 2