| Pavel_Sacultan_2002 a întrebat:

Mă numesc Pavel si am vîrstă de 14 ani.C a orișicare copil din clasă mea imi place sa ma joc mult...mai bine spus SAMP...Dar în ultima vreme simt ca pcul meu Asus x501A nu mai e cel dinții.Si uite ca zi dimineața vreau să-l pornesc si eu sa ma joc dar uite că aprind pcul se pornește ca la windows 10...si uite ca panoul de control se face negru si ecranul la fel
...si nu mai merge...ce sa fac? Oare a venit moartea pcului meu

Răspuns Câştigător
| GinoLANETTI a răspuns:

Probabil l-ai virusat. Incearca sa reinstalezi windows-ul si sa folosesti antivirus daca descarci aplicatii piratate.