| MikiMIHAI1324 a întrebat:

mai nou a aparut Windows 10 (chiar astazi pe data de 29) bun eu am facut acest update de la Windows 7 la Windows 10, dar problema este urmatoarea : Desi mie imi arata cum ca driver-ul de sound (sau cel audio este instalat) eu avand laptop nu primesc niciun sunet ori de la diverse melodii de pe youtube sau altceva
Si as dori sa aflu cum pot face sa se auda ceva de la laptop (adica sunete de la videoclip-uri etc etc) cel mai bun raspuns primeste Funda

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
1 răspuns:
| HuShEr a răspuns:

Poti folosi iobit driver booster sau intra pe siteul producatorului laptopului tau si descarca driverul de sunet