| pustanu a întrebat:

marge TeamViewer duma windous7 pe windous xp ?dau funda

5 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Team viwer poate fi folosit și pe Windows Xp și pe Windows 7.Eu l-am folosit pe Xp și îl folosesc în prezent și pe 7. Daca vrei sa il folosești de pe 7 pe Xp trebuie ori sa fie aceeași veriune atât pe xp cat si pe 7 sau chiar dacă de exemplu pe xp ai o versiune mai veche și pe 7 ultima nu e o problema dacă vei folosi de exemplu versiunea noua pentru a intra în calculatorul ce rulează xp, dar invers nu va funcționa, ca asa li politica, ce e vechi e rău și trebuie schimbat.Succes

| CataC a răspuns:

Salut
Merge pe ambele sisteme fara probleme.
Pentru compatibilitate maxima ai grija sa instalezi pe ambele ultima versiunea (sau aceeasi versiune mai veche), altfel apar probleme de conectare sau intreruperi dese.
Bafta

| Roxin_Alex_1989 a răspuns:

Depinde de unde l-ai downloadat si pentru ce winodws

| ivan12 a răspuns:

Da se poate, nu conteaza windowsu conteaza daca ai acelasi TeamViewer...De ex:tu ai TeamViewer 7 si parteneru la care vrei sa te conectezi are 6 nu va merge trebuie sa aveti amandoi acelasi TeamViewer! Funda?

| xBiiaM a răspuns:

Da, merge, daca este acelasi Team de exemplu daca ai Team 3 trebuie sa aiba si celalalt. Funda?