| aabaaab3278 a întrebat:

merita sa dau la schimb un LG G3 32 GB pe un iPhone 5 sau 5s tot 32 GB?

15 răspunsuri:
| gelu1970 a răspuns:

Prefer LG-ul

| Pool77 a răspuns:

Lasa-i ma pe astia ca habar n-au despre ce-i vorba laughing)))))))
Schimba cum ai ocazia, insa doar pe un 5S, mai jos nu te lasa si 32GB. So k

| Pool77 a răspuns:

Scuze pentru commentul anterior am tastat gresit. Continuarea... Soft mai bun, amprenta, asigurat 100%. Camera buna, nu vad de ce n-ai face schimbul.

| aabaaab3278 explică (pentru Pool77):

Camera nu e mai buna ca la LG

| Pool77 a răspuns:

Camera nu e am zis camera buna nici de cum ca e mai buna.

| alex15ccc a răspuns:

Nu.

| aabaaab3278 explică (pentru alex15ccc):

De ce? Mi se descarca bateria foarte repede la LG, din cauza ecranului mare.

| alex15ccc a răspuns (pentru aabaaab3278):

1.LG G3 este mai bun din d.p.d.v tehnic decât iphone 5s.
2. Poți sa-ți cumperi o baterie externa.

http://www.phonearena.com/....../7710,8347

http://www.phonearena.com/reviews/LG-G3-vs-Apple-iPhone-5s_id3732

| aabaaab3278 explică (pentru alex15ccc):

Daca o luam tehnic, iOS este net superior Androidului.

| FreyLike a răspuns:

Da, normal, cum sa nu? In locul tau, eu l-as da, este mult mai bun un iphone 5s, de aceea, intrebarea este, de ce ar face cineva schimbul asta.happy

| aabaaab3278 explică (pentru FreyLike):

Pentru ca cineva poate vrea sa-si dea iPhone-ul pe un LG G3, zic si eu?

| Brainyyuck a răspuns:

Doar pentru ca e iphone asta nu inseamna ca trebuie sa dai Lg g3 la schimb... serios oameni buni scoteti-va prostia asta de iphone din cap

| aabaaab3278 explică (pentru Brainyyuck):

Usor prietene, nu imi convine sa imi consume bateria toata in mai putin de jumate de zi.

| brunetikaTha a răspuns:

Daa normal ca merita.e mult mai bun iphone 5s...eu am iphone 5s si sunt foarte multumita de el...dar faza e ca daca iti iei iphone trebuie sa ti-l iei original pentru ca daca iti iei fake o sa iti mearga foarte foarte greu.Bafta la cautat telefoane laughing)

| andeeapacurar a răspuns:

Da! Doarece iphonurile sunt mai bune decat LG