| CoRrUpT3D a întrebat:

Mi-am cumparat o placa video AMD RADEON HD 5450 2gb DDR3 64bits.
Am cdul original dar cand dau sa se inastaleze imi apare acolo DETECTING GRAPHIC HARDWARE.
Am windows xp sp2 32 bits slotu pc expre este bun am cablul cu mufele alea albastre bagate in placa video si in monitor nu am driverul integrat activat si nici din bios nu e pus pe onboard
PLZ HELP ME! DAU FUNDA!

Răspuns Câştigător
| K0sti a răspuns:

Pai asta era si scopul, sa reusesti singur! Ca sa stii data viitoare. Asta era una din variante! Cealalta e cea pe care ti-am spus-o! Trebuia sa le stii!

5 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Depinde ce drivere sunt...
Ia driverele de la producator!

| CoRrUpT3D explică (pentru K0sti):

Deci driverele sunt de la placa video cd original pe cd scrie SAPHIRE placa este AMD RADEON HD 5450 2 gb ddr3

| K0sti a răspuns (pentru CoRrUpT3D):

Nu ne pasioneaza! Iei driverele actualizate de pe site de la producator!

| CoRrUpT3D explică (pentru K0sti):

Am reusit singur pana la urma happy trebuia sa ma duc la device manager sa dau click dreapta pe VGA controler si update si imi selecta singur placa video si am putut sa instalez driverele happy

| CoRrUpT3D explică (pentru K0sti):

Ok laughing

| K0sti a răspuns (pentru CoRrUpT3D):

Pai asta era si scopul, sa reusesti singur! Ca sa stii data viitoare. Asta era una din variante! Cealalta e cea pe care ti-am spus-o! Trebuia sa le stii!