| lucirusu2 a întrebat:

Mi-am instalat aplicatia Bluestack am creeat un cont,mi-am descarcat cateva aplicatii si apoi m-am hotarat sa imi mai fac un cont cu gandul ca daca imi fac un nou cont imi voi putea si alte aplcatii (de ex:am cont Whatsapp pe primul cont, si vreau sa imi mai fac un cont pe al doilea cont de Bluestack), dar totul ramane la fel si nu schimba nimic. Sper ca ati inteles si imi veti putea raspunde. Ofer Funda!

2 răspunsuri:
| MedionTcO a răspuns:

Salut lucirusu2! Daca iti faci un cont nou nu inseamna ca e alt meniu la Bluestack.Nu stiu daca ai inteles.

| lucirusu2 explică (pentru MedionTcO):

Am inteles, merci oricum