| KLiNK a întrebat:

Mi-am instalat Windows 8.1 Pro si inca nu il am activat. In cate zile va trebui sa il activez? In 30 de zile cumva?
Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| soloangel01 a răspuns:

Cam la toate este asa. Si eu mi-am instalat windows 7 si imi dadea notoficari ca expira in cateva zile.

1 răspuns:
| davidiu a răspuns:

Intra pe youtube si cauta how to activate windows 8.1 pro si este unul care mai scrie si forever, downloadeaza Microsoft tool kit din linkul lui din descriere si urmeaza pasii facuti de el.