| Golddy a întrebat:

mi-am luat tableta tab 4 10.1 LTE 16GB Samsung si mi sa parut foarte buna, dimensiunile mari si bateria care dureaza ore insir. Dupa aproape un an (am incarcato mereu de la 20 % la 100% corect) nu mai imi tine de la 100 la 50% mult cum tinea înainte, chiar daca ma uit pe net tine chiar si 30 min uneori.Stiti care e problema? Ar trebui sa o las mereu pana se stinge?

Răspuns Câştigător
| FlorinCiokan a răspuns:

Pai a trecut un an. cam orice baterie dupa 1 an se slabeste.
Singura metoda e sa schimbi bateria.
Nu este un alt truc sau metoda.
Din pacate doar cei de la service te pot ajuta. Bafta.

1 răspuns:
| CPAElites a răspuns:

Ce ti se pare asa bun la ea?
http://www.gsmarena.com/samsung_galaxy_tab_4_10_1-6247.php
Parerea mea este ca te-ai ales cu o petarda.