| AyZ a întrebat:

Mi-am pus router dar internetul nu merge foarte bine... Poate sa fie din cauza routerului? Ca e prea praf? (sa zic asa)

4 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

1. Ce router ai cumparat?
2. De la cine ai internet?
3. L-ai configurat corect?
4. Cate dispzitive sunt conectate la el?
5. Folosesti t0rente?

| valentin75 a răspuns:

Salut! Daca nu e bine configurat, da! Depinde de la cine primesti internet, ce router ai, ce setari ai facut, are update de firmware (routerul), sunt mai multe aspecte!

| Gelu00 a răspuns:

Faza cu praful poate conta doar daca ii praf in interiorul aparatului...Iar pentru buna functionare a routerului, configureazati-l. Daca ne spui si firma care-ti procura internetul, ti-am putea da mai multe detalii.

| AyZ explică:

Am internet de la RDS