| Simon_Laurentiu_1995 a întrebat:

Mi-as lua un laptop.Ce mi-ati recomanda pret intre 14-16 milioane

8 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Ceva de genul:
http://www.vexio.ro/......m-1tb-hdd/
Că și așa de gaming poți uita la câți bani ai.Succes

| Pool77 a răspuns:

Ia-ti second-hand la banii aceea gasesti ceva decent! happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Toshiba Satellite.

| Grimster a răspuns:

Eu am prins anul trecut de Black Friday o oferta acceptabila (Lenovo g500 i3 4GB RAM, 1TB memorie, video 1gb dedicat) la 1.500 lei redus de la 2.100.
Daca ai rabdare pana prin noiembrie, fa-ti o lista cu posibile alegeri si iti poti cumpara atunci.

| Simon_Laurentiu_1995 explică (pentru Grimster):

Pai chestia e ca trebuie sa mi-l iau acuma ca plec la facultate.Dar te intreb iti merge bine Lenovo?

| Grimster a răspuns (pentru Simon_Laurentiu_1995):

Si eu am avut aceeasi problema. Aveam nevoie de el la facultate si-am petrecut ore intregi pe forum-uri si site-uri de specialitate sa vad care firma e mai buna, daca e multumita lumea de x sau y. Pana acum, sunt foarte multumit de el. N-am avut niciun fel de problema. Pot sa rulez si jocuri mai noi (chiar daca nu sunt asa pasionat). Bateria o incarc o data pe luna pentru ca nu am nevoie mereu de ea. Un mic dezavantaj ar fi ca se incalzeste ceva mai repede decat alte laptop-uri pe care le-am vazut, dar am rezolvat asta cu un suport facut de mine.

| Simon_Laurentiu_1995 explică (pentru Grimster):

Ok am sa ma decid eu