| Samy_Tom_1981 a întrebat:

mie imi place mult designul vestimentar, am auzit ca sunt diferite aplicatii in care faci manechine, haine etc, as vrea sa-mi spuneti citeva aplicatii pentru calculator si tableta ca sa incerc sa desenez si pe ele, mersi mult )))

Răspuns Câştigător
| terminallyCapricious a răspuns:

Intai de toate va trebui sa iti transpui ideile pe hartie.Sa desenezi toate design-urile de rochii, bluze, pantaloni..etc.Si pentru asta va trebui sa stii a desena proportii.Pana la arta digitala mai ai multi pasi de parcurs happy trebuie sa croiesti primele tale 'creatii' etc etc. Daca totusi vrei sa te grabesti foloseste Paint tool SAI.Dar va trebui sa ai o tableta grafica pentru a utiliza acest program. >_> crede-ma, stiu cum este.
Sper ca te-am ajutat :0)

2 răspunsuri:
| slash96 a răspuns:

Caut designer vestimentar ca sa ii fac promovare gratis! detalii pe chat

| slash96 a răspuns:

Caut designer vestimentar ca sa ii fac promovare gratis! detalii pe facebook