| randiboy17 a întrebat:

Momentan sunt abonat la NextGen si am un pachet de internet de 100 Mbps.
In localitatea mea a venit firma UPC cu o oferta de internet de 200 Mbps, dar am auzit multe vorbe rele despre viteza lor la upload.
Asadar, as dori sa imi spuneti, daca sunteti abonati la UPC si aveti deja acest pachet, ce viteza de download si de upload aveti la speedtest, si daca merita sa trec la acest provider de internet.
Multumesc!

Răspuns Câştigător
| AnthonyWhite a răspuns:

Ramai unde esti.
este mai bine si mai sigur