| papuciirupti a întrebat:

nu imi merge placa video{nVIDIA} cand dau drumul la pc dar cand conectez cablul la placa de baza merge. ati avea idee din ce cauza ar putea fi? precizez ca am avut pc scos o saptamana si era in alta camera in care era frig iar aseara l am montat si l am lasat cca 2 ore si nu vroia sa mearga.
aveti ceva idei? funda sad

2 răspunsuri:
| Avram_Cristina_Bella_1986 a răspuns:

Te-ai uitat in bios? sa nu fie principala placa de baza?

| papuciirupti explică (pentru Avram_Cristina_Bella_1986):

Din fericire nu am intampinat astfel de probleme pana acum si nu stiu sa ma uit pe acolo. Daca se poate sa imi explici