| Alexx7721 a întrebat:

Nu pot sa ma decid intre ps4 si xbox one ma gandesc serios sa le achizitonez de black friday cand se mai ieftenesc si cred ca se v-a merita sa cumpar una dintre ele atunci... dar "BUBA" mare e ca nu ma pot decide. Daca ati putea sa ma lamuriti cu xbox live, am auzit de la niste prieteni ca e gratis stiu ca inainte era cu plata ceea ce e cam aiurea sa dai bani pentru a juca online. In fine as vrea sa ma lamuriti sa aleg sincer eu as vrea pe cea care este mai buna. Funda

2 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Xbox live a fost mereu cu plata si a ramas cu plata laughing
Prietenii tai vorbesc aiurea.
La ps3 nu dai nici un ban ca sa te joci online. In rest, xbox 360, xbox one, ps4 etc platesti.
Legat de consola, recomand ps4. E mai micuta, dar mai "nervoasa" si mai performanta(avand cu 50% mai multa putere grafica decat xbox one).

Răspuns utilizator avertizat