| Muraru_Tiby_1993 a întrebat:

nu stiu ce so intamplat la net de imi scrie asa: Conectarea nu e posibila
Verifica daca:
-adresa paginii e corecta.
-esti conectat la internet.
-parafocul (firewall) este configurata bine.
-situl nu are cumva probleme thnice pe moment
Codul Erorii:324(net;; ERR_EMPTY_RESPONSE)
Si asta imi scrie doar pe facebook, youtube sau google.

3 răspunsuri:
| T4zu a răspuns:

Salut. Nu stiu precis care ar putea fi problema in cazul tau, dar as putea deduce urmatorul lucru: Un prieten a avut o problema asemanatoare de la un virus, adica nu il lasa sa intre pe anumite pagini principale. Daca nu ai antivirus descarca de pe google HitmanPro.
-In cazul in care ai un AV cu Firewall recent instalat, uita-te ca acesta sa nu fie dat pe protectie maxim/agresiv.
-Incearca sa schimbi browserul de internet (Google Chrome, IE, Mozila Firefox, Opera etc.) sa vezi daca tot asa se intampla.
-Daca sti sa intri in safe mode windows si acolo iti merg aceste situri, inseamna ca e o sansa destul de mare sa ai si u acel virus.

| Muraru_Tiby_1993 explică (pentru T4zu):

Deci antivirusul este Avira si nu are Firewall apoi am incercat sa schimb cu Internet explore si tot nu mere si apoi nu stiu cum sa intru in safe mode.Tu cu prietenul tau cum ati facut pana la urma?

| Muraru_Tiby_1993 explică (pentru T4zu):

Si ce trebuie sa fac in Safe mode?