| anonim_4396 a întrebat:

nu stiu daca aici trebuie sa pun intrebarea deci scuzati-ma daca nu e categoria buna.
am dat o scanare la calculator cu un antivirus si mi-a gasit 400 de file protejate cu parola si vreau sa stiu cum aflu toate filele protejate pentru ca eu nu am pus nici o parola pe vreun fisier

Răspuns Câştigător
| al3xander a răspuns:

Depinde despre ce fisiere este vorba. de exemplu pot fi setup-uri sau executabile protejate de la programe. asta inseamna ca antivirusul respectiv nu a reusit sa treaca de protectia lor pentru a le scana. acum depinde, sper ca nu ai virusul dirty cryptor care cripteaza documentele importante.