| erdest a întrebat:

Ofer funda caruia imi spune cum fac ca sa nu mai trebuiasca sa trimit mesaj de confirmare cand fac un nou cont de yahoo SAU cum sa fac pe acelasi numar? Am facut cateva conturi pe un numar de telefon, si acum nu mai pot face. am facut cu alt telefon, dar dupa 2 conturi iar n-a mers... trebuie sa fac 15 conturi, ce sa fac?happy Inainte stiu ca nu era necesara confirmarea mesajului trimis pe telefon. dar acum da.

1 răspuns:
| Mayhem666 a răspuns:

Acum e necesara confirmarea, asta pentru o securitate/siguranta mai mare, nu ai ce face.