| Baris123sefu a întrebat:

pe acest sistem pc ar merge gta 5:http://www.altex.ro/......40-fre-dos

Răspuns Câştigător
| AleNNNoNNe a răspuns:

Iti dau un sfat ce l-am facut si eu, cu 2-3 mil in plus fata de bani aia eu mi-am facut pc pe bucati de 35432 ori mai bun. eu am vrut sa imi iau fix acelasi desktoplaughing. dar cu 2 mil in plus mi-am facut ceva ce sterge pe jos cu sistemul din altexwinking

3 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Da, uneva de tot rasul pentru banii care costa, dar ar merge.

| IulianP a răspuns:

Nu-si merita banii.
In bugetul ala iti faci un sistem pe componente mult mai performant.
Cand vrei sa faci achizitia?
Ce buget ai?

| Alexxxyk a răspuns:

E bunicel sistemul dar are rabla aia de gt 640 gen 6670 7750 porcarii din astea la banii aia iti fac un pc amd mai bun ca asta si mai ieftin