| SpikeSpigel a întrebat:

pe laptop am instalate doua windows-uri, cum pot sa sterg unul din ele? Am instalat windows vista si windows 7 si eu vreau sa sterg windows vista din astea doua, cum pot sa fac?

7 răspunsuri:
| terorvlad a răspuns:

Click dreapta pa windos si da delet la ce nu trebuje

| SpikeSpigel explică (pentru terorvlad):

Nu sti pic de IT. de ce mai comentezi?

| K0sti a răspuns:

Formateaza partitia din DOS!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De duci cu 7 la partitia in care este instalata vista, iei de acolo tot ce iti trebuie, dai click-drepta pe ea si dai format. nu uita ca se sterge tot ce e in acea partitie, inclusiv windows vista, asigura-te ca tot ce ai acolo e copiat

| SpikeSpigel explică (pentru anonim_4396):

Cand ii dau format imi zice windows was unabl to complete the format...