| myhay9898 a întrebat:

pe Minecraft cand incerc sa intru pe un server Survival Games imi da o eroare si anume:

"Invalid session (Try restarting the game)"

Ce este de facut in privinta aceasta?

1 răspuns:
| DeyCj a răspuns:

„Invalid session (Try restarting the game)" asta se traduce:sesiunea este invalidă, încearcă(ca o sugestie) să restartezi jocul.Deci în cazul în care nu a procurat jocul și nu ai exe-ul contrafăcut(ce provine de pe serseru ăla unde toți vreți invitații) ar trebui să funcționeze cu repornirea jocului.
De asemenea mai poate fi o eroare de server ca este prea încărcat sau o eroare de rețea de internet.Succes