| Neluuu a întrebat:

Pot conecta o tableta Samsung galaxy tab2 5100 cu 3g la un stik digi net mobil Daca se poate, cum trebuie sa procecez.Multumesc anticipat, dau FUNDA:

1 răspuns:
| mixxjim a răspuns:

Nu orice stick poate fi citit de orice tableta. Trebuie sa te asiguri ca tableta ta recunoaste modelul de stick pe care-l ai. In principiu este suficient sa conectezi stickul la tableta (iti trebuie un cablu adaptor pentru conectare usb normal la tableta) si stickul se instaleaza singur, nu ai mare lucru de facut.