| HeLps a întrebat:

pot cumpara procesor pentru laptop?

7 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Nu!

| SeReNoo a răspuns:

La laptop nu se poate umbla decat la ram.
Slabe sanse sa te apropii de procesor sau placa video.
Dar daca se poate face asa ceva astept sa-mi spuneti si mie.

| HeLps explică (pentru Dutzu18):

Ce imi recomanzi pentru gaming, sa fie pana in 500-600 lei

| Dutzu18 a răspuns (pentru HeLps):

Acum depinde, si ce procesor ai deoarece la laptopuri se schimba foarte greu acestea pentru ca sunt legate de placa de baza, trebuie sa verifici daca placa de baza suporta un procesor mai performant. SI depinde daca ai Intel sau AMD

| Jipa95 a răspuns (pentru Dutzu18):

Atata si mie un procesor de laptop dupa pc garage, si nu numai : eMAG si alte magazine importante.
@HeLps, se gasesc foarte greu, iar cpu de laptop gasesti numai intr-un sevice autorizat firmei care este laptop-ul.

| Dyzz a răspuns:

La laptop se poate dar in schimb e foarte greu si foarte scump de montat. Iti recomand sa iti ei un PC din piese de pe pcgarage.ro!