| JjJjH9 a întrebat:

prin ce program pot edita filmuletele video, mai concret sa la tai din metraj. merci mult. acord fundita

Răspuns Câştigător
| sti a răspuns:

VideoPad Video Editor il poti downloada de aici: www.idownload.ro/modules/wfdownloads/singlefile.php?cid=174&lid=3470

4 răspunsuri:
| ZEU93 a răspuns:

Windows movie maker, Sony vegas

| smerti a răspuns:

Move maker, pinacle

| wimpyannya a răspuns:

Buna. orice windows are un program numit Windows movie maker. Poti face film cu poze sau pur si simplu un film normal. Un alt program si mai performant este Pinacle. Acolo ai foarte multe chestii depinde de versiunea pe care o iei. Eu il am pe cel original si e foarte complex. Pe net il gasesti sub o forma mai modesta

| TheLastDancer15 a răspuns:

[windows] 'movie maker'
sau
'after effects'