| Serban_Albu_1994 a întrebat:

Pun a nu stiu cata oara aceasta intrebare aici si nu-mi raspunde nimeni.Am cumparat discul cu jocul DOOM 3 BFG EDITION original care se instaleaza direct pe Steam.Prima data a mers dar dupa ce am iesit din joc aparea si disparea chestia cu Preparing to launch Doom 3 bfg edition. Efectiv nu pot porni jocul decat daca restatartez PC-ul.Scuze daca gresesc categoria dar la Jocuri pc/online nu mi-a raspuns nimeni.Am citit ca problema nu e unica dar nimeni nu mi-a dat un raspus concret.Ce cauzeaza eroarea asta?

4 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Probabil ca nu stie nimeni, de aia nici nu ai primit raspuns!

| Serban_Albu_1994 explică (pentru K0sti):

Pai unde pot sa intreb si eu ca poroblema e super enervanta si vreau sa o rezolv astazi.

| GabrielStn a răspuns:

Apoi de ce nu mai mergea? L-ai dezinstalat?

| Serban_Albu_1994 explică (pentru GabrielStn):

Nu.Dupa ce intram in alte aplicatii nu mai mergea.Cred ca sunt niste fisiere ceva.Asta e o problema care un riceput o rezolva imediat.