| dandelion a întrebat:

Puteți să-mi spuneți vă rog cum fac ca profilul meu pe facebook să nu fie public si să nu se arate nimic la cei care nu-s prieteni? Nici informații, nici imagini, nici nimic altceva. FUNDA! Mersi anticipat!

Răspuns Câştigător
| Dariaxoxo16love a răspuns:

Ar trebui sa iti apara la setarile de confidentialitate " Cine poate să-mi vadă lucrurile? "; " Cine mă poate contacta? " si " Cine mă poate căuta? ".
De acolo iti poti face starile de care ai nevoie. Funda?

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Seteaza ca tot ce postezi sa vada doar prietenii.Dar fiind un site de socializare nu vad de ce vrei asta.Problema ta.

| dandelion explică (pentru darrio2007):

Eu sînt pe site de socializare nu pentru a face cunostință cu străinii, ci doar ca să mențin legătura cu prietenii pe care nu-i pot vedea în fiecare zi sau chiar deloc. Si nu consider o problemă! happy Apropo mersi pentru răspuns!

| darrio2007 a răspuns (pentru dandelion):

Ok.Este alegerea ta.Nu faci cunostinta cu strainii.Ai ocazia sa iti faci noi prieteni.Este un alt mod de a spune.De asta i se spune site de socializare.