| Alex14125 a întrebat:

Puteti sa imi dati si mie un anti-virus bun si free, dar nu 360 security... am win7, vreau unul bun care sa si tina happy

6 răspunsuri:
| gelu1970 a răspuns:

Free si bune nu sunt.
in mesaj privat iti las unul

| CPAElites a răspuns:

Avast!

Răspuns utilizator avertizat
| AngelOfD3ath a răspuns:

Eu as merge pe avira findca eu am folosit multe antivirusuri dar avira m-i-a placut foarte mult.
Prietenii mei spun ca norton ar fi cel mai bun insa eu l-am folosit si am fost foarte dezamagit de el imi bloca foarte multe pagini la internet la jocuri imi facea mari probleme.

| Radu284 a răspuns (pentru AngelOfD3ath):

Nu as mai folosi Avira, am luat de curand un virus de pe net (fara sa descarc nimic) care mi-a dezactivat Avira si s-a bagat in DLLurile lui.

Acum folosesc BitDefender, care pare mai bun.