| MistikkGirl a întrebat:

puteti sa ma ajutati cu ceva, la orce computer cind se deschide windowsul, apare o imagine, si clar ca scrie pe ea xp, sa vista sau 7 pe tot desktopul si canta o melodie, cum pot sa schimb o alta imagine, recent a venit un baiat la mine si a intrat in pc meu si mi-a schimbat o alta imagine, dar mie nu-mi place si as vrea sa o schimb pe alta! Apropo am windows Xp.

2 răspunsuri:
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Este un program cu care poţi modifica imaginea despre care spui tu şi de asemenea modifica tema pe care o are calculatorul. Îl instalezi şi te uiţi tu :
http://en.softonic.com/s/tuneup-utilitis-2010

Raul9004
| Raul9004 a răspuns:

Dai al doilea click pe orice parte a desktopului, alegi properties şi de acolo alegi tab-ul desktop (din partea de sus a ferestrei). Acolo ar trebui să fie mai multe imagini, dar dacă nu îţi place niciuna de acolo poţi alege browse şi cauţi o poză da la tine din calculator care îţi convine. Presupun că la imaginea asta te-ai referit...