| LuciWv a întrebat:

Puteti sa ma ajutati cu un link de download al unui site "gata facut"
Siteul sa fie pentru postat imagini/gif-uri
Dar sa fie o galerie de sus pana jos si paginile sa fie notate 1, 2,3,...
Cu un login de admin sau ceva gen ca doar eu si inca cativa sa putem posta.

Sau un site de metin2 pe care cred ca il pot modifica eu.

4 răspunsuri:
| L1feDRAIN a răspuns:

Cred ca inteleg ce doresti...
Vrei sa iti faci propriul tau site nu?
Intra pe Ucoz.ru nu stiu daca stii rusa, dar acolo ati poti face siteul cum doresti tu gratis si dupa aia il poti edita cu [login parola].

| K0sti a răspuns (pentru L1feDRAIN):

Sigur, pe ucoz, dupa care te trezesti cu reclame de marirea penisului si alte tampenii...trebuie sa traiasca si ei din ceva, daca tot e moca...

| LuciWv explică (pentru L1feDRAIN):

Ucoz?
Serios...

| L1feDRAIN a răspuns:

Nu stiu ce reclame vedeti voi la mine totul merge super.