| Electro622 a întrebat:

, recent am cumparat niste castii de la firma rapoo model 8020 pe wireless cu microfon intern,prin ele se aude bine si functioneaza corect singura problema o am la microfon, am facut tot ce se putea am pus nivelul microfonului la 100% dar tot ma aud incet,poate datorita faptului ca e intern,dar nu stiu cum sa rezolv, voi ce parere aveti? ce trebuie sa fac?

1 răspuns:
| sNex96 a răspuns:

Incearca sa setezi volumul din programul/jocul pe care il folosesti. De exemplu Counter Strike sau Skype.