| lica21 a întrebat:

Spune-ti-mi si mie cum sa fac sa imi mearga mai repede calculatorul si internetul de asemenea, am multe poze, foarte multe, astea afecteaza? sa le sterg sau sa le las, ce parere aveti?

1 răspuns:
| ady1o a răspuns:

Calculatorul il faci sa mearga mai repede scapand de programele inutile pe care nu le folosesti si de care nu ai nevoie, pozele nu afecteaza cu nimic...si eu am poze si video-uri de vreo 80 de gb si seriale de vreo 300 dar merge calculatorul foarte bine, internetul nu il poti face sa merarga mai repede, adica sa descarci mai repede pentru ca viteza ti-o da provider-ul ( firma ) de la care ai internet.