| Alexe_Silviu_2000 a întrebat:

spuneti-mi si mie niste adrese de magazine de electronice serioase pentru laptopuri din Bucuresti

Răspuns Câştigător
| antonG a răspuns:

CEL.ro - Oferta imensa o gasesti pe site, showroom-ul (de unde poti ridica produsele si unde se afla expuse o parte) se afla la Metrou Politehnica, in APACA la parter.

eMAG - Oferta imensa pe site, showroom-ul e la Metrou Crangasi, pe Soseaua Virtutii, vis-a-vis de Parcul Crangasi

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca Emag http://bit.ly/1LCRaSg, urmareste ofertele de pret, poate gasesti ceva bun.

| trisprior a răspuns:

EMAG