| Zdog a întrebat:

stie cineva daca aceasta camera de supraveghere are si microfoan sau doar filmeaza?
https://altex.ro/kit-supraveghere-myria-my2800-4-camere- exterior-hd-720p

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

100% are. Altfel cele 4 intrari si o iesire audio nu si-ar avea rostul.

1 răspuns:
| ziftode a răspuns:

Audio
Intrari audio: 4 RCA
Iesiri audio: 1 RCA
Compresie audio: G711A
are cate o intrare audio pentru fiecare camera si compresie inseamna ca, cu codecul ala se inregistreaza, nu am avut camerele alea dar din specificatii eu zic ca are si audio!