| darkus16 a întrebat:

Stie cineva deunde pot sa descarc un program gratis cu care sa fac desenele animate sa se miste adica sa le animez si sa se miste exact ca desenele pe care le vezi al TV.

1 răspuns:
| johnnny123 a răspuns:

Desenele animate pe care le vezi la TV sunt facute de echipe intregi de desenatori si animatori profesionisti foarte bine platiti, care folosesc softuri foarte scumpe. Vorbim aici de bugete de sute de mii de euro/episod.

Nu exista si nici nu va exista vreodata un soft gratuit, unde apesi trei butoane si iese un episod din The Simpsons.

La fel de bine poti sa intrebi daca-ti poti construi un Lamborghini ieftin acasa.