| ChristianXLX a întrebat:

stie cineva HTML? vreau sa stiu si eu ce "cod" trebuie pentru a face un anumit text sa dispara si sa apara din nou, spuneti-mi cat mai multe "cod-uri" HTML din cate stiti

7 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

In ce conditii sa dispara si sa apara?

| ChristianXLX explică (pentru suntserios):

Adica sa "licareasca" cum ar veni... deci sa zicem ca eu pun BOSS si acuma BOSS, apare rosu si cu marimea 5, si eu vreau tot asa o comanda sa licareasca. sa dispara si sa reapara incontinuu

| ChristianXLX explică (pentru ChristianXLX):

Referitorr la Boss Si acuma BOSS, trebuiau sa apara si comenzile
< font color = red > < font size = 5 >

suntserios
| suntserios a răspuns:

Ai tagul blink

https://developer.mozilla.org/en-US/docs/Web/HTML/Element/blink

dar nu e standard posibil sa nu fie suportat de toate browserele

| ChristianXLX explică (pentru suntserios):

Mai este si alt tag? deoarece joc pe un joc si la altii merge sa dispara si sa reapara...

| Resurrection a răspuns:

Intra pe w3schools.com acolo gasesti tot ce vrei despre HTML

| Boncu_Ciprian_1994 a răspuns:

Cele mai importante sunt /head /body ...pt mai multe sunt tutoriale pe youtube... fundita?