| Ciprian_Jurchela_1986 a întrebat:

Stie cineva sa imi spuna de ce cand filmez cu telefonul drept ( imagine pe lung) imi reda imaginea intoarsa pe laptop. Imi reda cu parte de sus rasturnata pe partea stanga! Stiti cum pot rasturna imaginea inapoi in bsplayer, vlc etc? Sau trebuie setat din telefon ceva? Precizez ca telefonul e Samsung galaxy S3 mini. Am vazut aceiasi problema si la S4! Multumesc!

1 răspuns:
| Florin_Chiba_1988 a răspuns:

Păi fie filmezi cu telefonul pe cealaltă parte, fie cauţi setările playerului să poţi întoarec imaginea, asta dacă playerul pe care îl foloseşti are asemenea setări.