| Mihail2020 a întrebat:

Stiti un program cu care poti downloada orice videoclip de pe orice site doar sa scrii doar linkul si sa downloadeze.
Nu vreau program care sa downlondeze numai videoclipuri de pe youtube si atat sau triliul pe orice sait vreau.
FUNDA pentru cel mai bun program.

3 răspunsuri:
| horia2012 a răspuns:

Este un adon pentru Firefox. Cautal pe net. Nu toate videoclipurile se pot descarca din cauza anumitor drepturi.

| taken a răspuns:

Clipurile,filmele de pe anumite site-uri nu pot fi descarcate indiferent ce program ai folosi.
http://www.softpedia.com/......ader.shtml

http://www.youtube.com/watch?v=mHpqajkpVzc

| MojeGabriel1997 a răspuns:

Http://free-studio-manager.softonic.it/
Uite linkul de unde sa il descarci eu si parintii mei il folosim pe toate pc-urile noastre de trei ani si putem descarca orice videoclip, este un program care contine mai multe programe, cu acesta poti descarca mp3 sau mp4 cu videoclip, si chiar poti si sa incarci videoclipuri pe youtube daca ai cont :D