| iAMVi a întrebat:

Stiti vreun program de editat videoclipuri? Ma intereseaza sa "dau" speed unui videoclip, sa mearga pe repede inainte, n-am nevoie sa fie un program sofisticat, daca are optiunea asta nu mai e nevoie de nimic, sa fie simplu.
Multam!

4 răspunsuri:
| BogdanSVPetc a răspuns:

Daca esti priceput incat sa descarci si sa instalezi softul asta foloseste totusi Sony vegas pro11, e foarte simplu si complex in accelasi timp. Poti face foarte multe dar si asta.Nuti va parea rau mai tarziu ca-l ai.Deci tragi videoul in el si ca sa-l tai dai S, ca sa-l desparti de sunet dai U si ca sa faci ce vrei tu, ci anume sa modifici viteza, tii apasat CTRL si ei de la un capat cu mausul si tragi inapoi.
Sper ca ti-am fost util, funda?

| AsTheLove a răspuns:

In primul rand, Sony Vegas nu e gratis, pentru ca e marca Sony si costa multi dolari/euro/lire.La noi nu se gaseste.Totusi,exista un movie maker gratuit, care sa-l descarci de pe Windows: Windows (Live) Movie Maker.Sunt doua, dar eu recomand Live Movie Maker.E super bun! Sper ca am ajutat!

| ionutaka47 a răspuns:

Sony vegas, cel mai bun si e free