| RaVuL a întrebat:

(sunt baiat) saptamana viitoare am pozele pentru album de clasa 8 si puteti sa imi recomandati ceva imbracaminte va rog.Eu m-am gandit asa cateva poze sa le fac in blugi o camasa neagra si bocanci clujeana sa fac cateva mai elegant iar restul sport (in trening sau mai rapp asa)

In total facem 60 de poze (de elev)

Fetele cunosc va rog sa dati cu parerea

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| disconnectmen123 a răspuns:

Dar inbracate in ceva de genu: Blugi cu taiatur-camasa neagra neagra si adidasi sport.

| Fitzedive a răspuns:

Camasa alba, pantaloni la dunga negri sau in costum:*

| iustinagheorghe a răspuns:

Pai...te poti imbraca cu o pereche de blugi, un hanorac, pe dedesubt un tricou alb, sau o maleta, ceva..si pereche de adidasi, sau tenesi.