| sKoLL a întrebat:

Salut tpu...sunt disperat am un Dell studio 1537 si pe windows xp si windows 7 jocurile nu se vad pe toata imaginea,se vad doar pe mijlocul ecranului, cu spatiul acela negru in parti nu stiu ce sa ii mai fac, AJUTOR! Si jocurile sunt facute pe normal nu pe window...

2 răspunsuri:
| VOLVO4LIFE a răspuns:

Seteaza rezolutia la joc. Daca ai 15.6 inch ar fi recomandabil 1366x768.

| sKoLL explică:

Nu am aceea rezoulutie..., iar pe windows vista merge pe orice grafica, adica se vede pe toata imaginea...