| SebyBrici a întrebat:

Sunt nou pe acest site, dar as vrea sa va adresez o intrebare.Ce parere aveti despre Gta Vice City pe Android

Răspuns Câştigător
| Menker a răspuns:

Hey, sunt sigur că cunoști GTA Vice City și te-ai deja jucat pe PC. Dar aparuse o minune: au bagat-o și pe Android, ca lumea să poată juca oricând, chiar și când nu sunt acasa. Nu e nici o diferență, poate niste visual updates, dar în rest, acelaș joc!

| SebyBrici explică (pentru Menker):

Da,am avut GTA vice City de la vreo 5-6 ani pe Android este acelasi doar cu niste visual updates.

| Menker a răspuns (pentru SebyBrici):

Exactwinking