| YoBiChOn a întrebat:

Sunt un asa spus disperat de anime-uri, ideea este ca in fiecare noapte ma uit de pe telefon la anime-uri pe trilulilu ( acolo sunt postate aproape toate anime-urile traduse in Romania ) Ei bine, acum 2 zile am primit un fisier care " Clean Master " l-a gasit ca fiind un virus, l-am pus sa rezolve virusii, dupa nu mi-a mai mers trilulilu, ma refer, cand dau pe " search " la trilulilu, mereu imi apare ca nu a fost nimic gasit. Ce pot face?

5 răspunsuri:
| doreal a răspuns:

Pai poate daca folosesti Google Chrome e blocat doar acolo, descarca Opera mini poate merge

| YoBiChOn explică (pentru doreal):

Aceeasi chestie, am descarcat si aplicatia Trilulilu dar tot degeaba.

| doreal a răspuns (pentru YoBiChOn):

Atunci poate sa dezinstalezi Clean Master si daca merge iti recomand AVG e foarte bun pentru tel.

| YoBiChOn explică (pentru doreal):

L-am sters, dar pluginul de la Trilulilu a ramas si el sters de atunci, am incercat sa descarc cateva plugin-uri dar nu mi-a iesit nimic.

| doreal a răspuns (pentru YoBiChOn):

Ok, poate sa instalezi Trilulilu de pe Marchet (dar cred ca il ai ) deci nu prea stiu :/.