| unromantraditional a întrebat:

Tocmai am cumparat microfonul Behringer C1-U dar cand vreau sa inregistrez vocea in Cool Edit Pro sau Audacity,parca se aude un pic cam incet, chiar daca volumul e la maxim, si putin sfarait cand pronunt literele P si R.Am un prieten care foloseste acelasi microfon cu programul Cool Edit Pro si se aude perfect. Daca stiti cum se fac setarile sau cum sa rezolv problema va rog spuneti-mi.Dau Funda happy

1 răspuns:
| alexblack00 a răspuns:

Pai intra in setarile microfonului daca zici ca e nou dar poate sa fie si microfonu de baii sau programu du-te cu microfonu la prietenu tau si baga-l la el si vezi cum se aude si daca se aude tot asa returneaza microfonu si sa iti deie altu