| SiaAnastasia a întrebat:

Tocmai ce mi-am inchis azi contul de Microsoft, pentru ca am avut cateva probleme cu el pe XBox 360, dar acum mi-am luat XBox One si am incercat sa imi fac contul din nou ca sa pot juca pe el. Cand am incercat sa imi fac cu aceeasi adresa, mi s-a zis ca adresa mea este pe un cont care inca exista.

Stiu de perioada de 60 de zile in care contul nu este inchis permanent, zic cei de la Microsoft ca poate ma razgandesc, dar nu vreau sa imi fac cont pe alta adresa si dupa sa il inlocuiesc cu un cont nou pe adresa veche. Adica, daca schimb contul pe XBox o sa mi se salveze progresul de la jocurile pe care le am?

Asta era intrebarea mea si sper ca ma puteti ajuta, sau stie cineva cum pot anula perioada aia de 60 de zile ca (,) contul meu sa fie permanent sters si sa fac unul nou nout?

Oricum, problema mea cu XBox-ul 360 era ca nu puteam sa schimb niste chestii si m-am enervat, asa ca vreau sa o iau de la 0 cu un cont nou...

Mersi anticipat.

1 răspuns:
| SiaAnastasia explică:

Andreyutz_Andrey_1997, nu imi amintesc ca am zis ca puteti lasa reclame in intrebarile mele. Daca nu stii cum sa raspunzi la intrebare atunci nu o mai face, te rog!