| nic3rr a întrebat:

Unde pot sa vand niste jocuri de PS2 (in afara de okazii) si de pe ce site pot sa cumpar un PSP 3004(care se poate moda permanent )?

6 răspunsuri:
| dmrtr a răspuns:

De vandut poti sa pui jocurile pe site-ul OLX

| torsi a răspuns:

Www.emag.ro - aici iti cumperi PSP3004 (daca il are. nu m.am uitat)
te descruci mai departe.

de vandut, nu stiu.

| UnUlal2lea a răspuns:

Sfat... nu iti vinde ps2-ul, Modeazal!(asta in cazul in care te-ai plictisit de el) Si daca chiar vrei sa il vinzi, fa-ti cont pe tocmai.ro sau mercador...

| DamieNzoor a răspuns:

Am eu un psp 3004 slim lite, este app nou nout, folosit maxim de 5-6 ori. Am la el card de 4 gb,husa, cablu de date de la hama, casti Sony si 2 jocuri (fifa 2011 si south africa). daca esti interesat da un msg. sau pentru mai multe detalii : damien_unikt

| cassian98 a răspuns:

Intra pe playcom.ro ca acolo sunt la preturi foarte bune