| LoveIsLove4Ever a întrebat:

URGENT! am o intrebare rapida. se merita PC format din :
AMD Athlon 2 X2 270 3, 6 GHz ( pana la 4.0 GHz)
MSI 760GM-P21 (FX)
4GB DDR3 1333 MHz
MSI nVidia GeForce GT630 2GB GDDR3
250 GB HDD
Corsair 450W 80+ Gold
pentru laptop
Dell Latitude E5400 2GB DDR2 Intel core 2 duo T8500

6 răspunsuri:
| matrixismyname a răspuns:

Nu, desktop e cel putin de 2 ori mai performant decat laptopu.

| lpavel a răspuns:

NU!
Alege Intel in loc de AMD!
Iar ramii neaparat DDR 3 - restul se mai trece cu vederea! Bafta!

| AndreiM77 a răspuns:

Da se merita. Procesorul este rapid, memoria RAM suficienta, placa video super si HDD-ul este destul de bun, nu ai nevoie de mai multa memorie.

| theodorafemme2001 a răspuns:

Leptop.

| Sergiu_Oprut_2000 a răspuns:

Nu mai bine iti iei desktop

| LoveIsLove4Ever explică (pentru Sergiu_Oprut_2000):

Nu ai inteles intrebarea, eu am deja desktopul dar vreau musai un laptop. l-am cumparat pe piese, lista facuta de mine si il dau complet.