| speed18 a întrebat:

URGENT. exista vreun program orice cu care pot sa raspund la telefon direct din pc? adica telefonul sa fie cumva conectat in pc cu un cablu de date sau bluetooth? va rog frumos daca exista vreo modalitate spuneti-mi si mie urgent. daca merge raspunusl corect primeste funda(marca telefonului este nokia 6230i

1 răspuns:
| m5789932 a răspuns:

Nu cred ca exista! am cautat si eu un astfel de program; daca vrei sa vorbesti de pe calculator, trebuie sa platesti; in schimb daca vrei sa vorbesti de pe calculator (prin intermediul telefonului tau) nu cred ca este posibil. Am cautat dar n-am gasit nimic; exista o posibilitate pentru aceia care au net prin cablul de la telefon sau modem prin cablul telefonului fix.