| 97Doru a întrebat:

va rog, daca ma puteti ajuta. Am o boxa incorporata in unitate ( are si placa audio aici in fata si are si in spate) cand aveam windows xp sp3, mergea boxa din unitate, se auzea (si se auzea si la casti cand le bagam in fata, acum am bagat un windows xp sp2,, si nu se mai aude nici daca bag castile si nici la boxa... daca stie cineva, faceti'ma si pe mine sa stiu, va rog. dau fundaaaaaaa big grin

1 răspuns:
| Sp33dyt a răspuns:

Upgrade la SP3, e gratuit si se poate descarca de pe site-ul microsoft.com