| anonim_4396 a întrebat:

va rog frumos sa ma ajutati,in calculatorul meu s-a instalat automat o chestie numita iminent,cu emoticoane si tot felul,in fereastra care vorbesc pe mess imi apar reclame si emoticoanele alea si nu stu cum sa dezinstalez programul,nu are optiunea asta. sad am cautat si in program files si am dat uninstall si nu merge. va rog,spuneti-mi ce sa fac sa scap de el, deja ma streseaza.

4 răspunsuri:
| WR104 a răspuns:

Cauta in panoul de control la dezinstalari programe, acolo trebuie sa fie.
Succes!

| Bobbless a răspuns:

Heii, incearca sa stergi un program ( dar nu il stergi ) pana ajungi la confirmare, adica daca il stergi sau nu si vei vedea undeva jos add or remove programs, acolo trebuie sa gasesti sweetimu si il poti dezinstala, si eu l-am sters. straight face sau cauti locul unde este instalat programul si il stergi, daca nu e complet nu are cum sa mai functioneze. Succes!

| gicaputinica a răspuns:

Foloseste programul Uninstall Tool.
Are si optiunea "Force removal"

| blair25 a răspuns:

Buna! incearca sa il stergi din control panel si vezi daca iti mai apare succesbig grin